Charytatywny Bal Fundacji Braci Golec

Charytatywny Bal Karnawałowy Fundacji Braci Golec jest corocznym wydarzeniem, które ma miejsce w malowniczym Hotelu Beskidian w Węgierskiej Górce. W minionym roku odbyła się już V edycja tego niezwykłego spotkania.

Podczas balu, nasi podopieczni wraz z instruktorami Fundacji Braci Golec oferują niezapomniany wieczór pełen muzyki i tańca. To oni wzbogacają nasze doświadczenia muzyczne, sprawiając, że Bal staje się niepowtarzalnym wydarzeniem.

Biorąc udział w Balu Karnawałowym, nie tylko bawisz się świetnie, ale także wspierasz działania Fundacji. Środki pozyskane z balu zostają przeznaczone na projekty i inicjatywy prowadzone przez Fundację Braci Golec.

Organizując to wydarzenie, angażujemy lokalną społeczność w działania charytatywne i kulturalne Fundacji, co wzmacnia poczucie wspólnoty w regionie. Pragniemy pomagać naszym podopiecznym w realizacji ich pasji i zainteresowań związanych z muzyką ludową.

Zapraszamy na kolejną już VI edycję, która będzie miała miejsce 15 lutego 2025 r. Przyjdź i dołącz do nas na niezapomnianą noc pełną muzyki, tańca i dobrej zabawy!