Wyniki przesłuchań wstępnych do ognisk Fundacji Braci Golec | Rok szkolny 2021/2022

Wyniki przesłuchań wstępnych do ognisk Fundacji Braci Golec

Prezentujemy poniżej listę osób przyjętych do Ognisk Twórczości Artystycznej Fundacji Braci Golec w poszczególnych miejscowościach. 

Na jakiej podstawie dokonaliśmy wyboru osób, które zostały przyjęte: 

- W każdym z ognisk posiadaliśmy ograniczenia ilości osób, które jesteśmy w stanie przyjąć do poszczególnych grup. 

- Do placówek fundacji w poszczególnych gminach, mogliśmy przyjąć tylko osoby mieszkające na terenie danej gminy. (Wymóg ze względu na współprace z jednostką samorządową). W przypadku

- Wyjątek stanowią sytuację kiedy posiadamy wolne miejsca w danej grupie, a z terenu gminy nie zgłosiły się chętne osoby. 

Wyniki przesłuchań (kolorem zielonym zaznaczone są osoby przyjęte do Fundacji Braci Golec):

Szczyrk

Lipowa

Łodygowice

Czernichów

Żywiec

Jeleśnia 

Gilowice

Ujsoły

Zajęcia dla osób, które zostały przyjęte rozpoczną się w tygodniu od 6 września. 

Pod koniec sierpnia na stronie internetowej Fundacji Braci Golec pojawi się proponowany plan zajęć. Będziemy się z państwem kontaktować by ustalić szczegóły.

 

DODATKOWE PRZESŁUCHANIA:

Początkiem września przeprowadzimy dodatkowe przesłuchania wstępne do Przedszkola Muzycznego oraz Grupy Śpiewaczej w Gminie Lipowa oraz Gminie Gilowice. Informacje o przesłuchaniach pojawią się końcem sierpnia na stronie internetowej Fundacji Braci Golec.

 

Cieszymy się z dużej frekwencji na przesłuchaniach wstępnych. Przykro nam, że nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich chętnych i uzdolnionych osób. Zapraszamy na przyszłoroczne przesłuchania wstępne do ognisk Fundacji Braci Golec.