IV Święto Pieśni | 23-25 października 2020 rozpocznie się już za 9 dni!

Tegoroczna edycja przeglądu śpiewaczego będzie inna niż dotychczas. Niezwykły rok wymusił organizację niezwykłego wydarzenia.
🔸 Koncert laureatów odbędzie się bez udziału publiczności, ale będzie transmitowany na żywo w mediach społecznościowych Fundacji Braci Golec.
🔸 Koncert finałowy odbędzie się z małą publicznością zgodnie z obecnymi obostrzeniami, ale z koncertu będzie dostępna relacja filmowa.
Poprzednie edycje były realizowane dzięki dofinansowaniu uzyskanym z projektów ministerialnych. Tegoroczna edycja jest również niezwykła pod tym względem.
IV Święto Pieśni jest realizowane dzięki wsparciu finansowemu i rzeczowemu od partnerów biznesowych i instytucjonalnych. Relację z partnerami Fundacji Braci Golec buduje foundraiserka fundacji - Kasia Czarnota. 🙋‍♀️
W najbliższych dniach będziemy Wam przedstawiać firmy, ludzi, instytucje, dzięki którym jest możliwa realizacja tegorocznego przeglądu śpiewaczego 😁
A już na początku współpracy bardzo dziękujemy wszystkich partnerom i darczyńcom za wsparcie! 🤝
Razem we współpracy budujmy nasz region! Wspólnie stwórzmy odpowiedzialne społeczeństwo!