Harmonogram IX Letnich Warsztatów Artystycznych

Drodzy uczestnicy IX Letnich Warsztatów Artystycznych

Po prawo prezentujemy harmonogram tegorocznych Letnich Warsztatów.

Poniżej znajduję się legenda, czyli lista uczestników z przyporządkowanymi grupami.

 

Wszystkie próby odbywać się będą w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu

Nagrania (30 czerwca i 2 lipca) będą odbywać się w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Żywcu

 

W razie niejasności prosimy o kontakt z instruktorami Fundacji Braci Golec

Prymiści:

  • Piotr Szczotka
  • Oliwia Świerczek

SII st 2 głos:

  • Krzyżowska Marta
  • Pawlica Julia
  • Lach Maria
  • Rybarska Karina
  • Janik Weronika
  • Kołda Weronika
  • Waligóra Julia
  • Hernas Zuzanna
  • Mentel Zuzanna

SII st 3 głos:

  • Adamczyk Wiktoria
  • Czarnota Aleksandra
  • Borowczyk Magdalena
  • Malina Mikołaj
  • Zawada Karolina
  • Wandzel Anna

S1

  • Kłusak Michał
  • Szymańska Laura
  • Zieliński Dominik
  • Konstanty Emilia
  • Pietraszko Karol
  • Wyród Lena
  • Sobel Antonina
  • Okrzesik Maria

S2

  • Pszczółka Emilka
  • Pszczółka Kamilka
  • Piela Zofia
  • Kaprak Oliwia
  • Golec Ania
  • Luber Zuzanna
  • Rybarska Marlena
  • Wątroba Amelia
  • Kępka Magdalena
  • Chowaniak Alicja
  • Kurzyniec Maria

S3

  • Kobielus Kamila
  • MacierzynskiAntoni
  • Babicka Laura
  • Dendys Eliza
  • Nowak Patryk
  • Konstanty Julia
  • Lach Martyna

HI

  • Czaniecki Franciszek
  • Ćwiertnia Dawid
  • Podgórski Szymon
  • Frymarkiewicz Tobiasz
  • Dadak Dominik
  • Porwisz Michał
  • Hulbój Wiktoria

HII

  • Pasko Błażej
  • Habla Szymon
  • Kamiński Dominik
  • Sikorska Kinga

Śpiew Ist

  • Byrtek Julia
  • Pasławska Ewa
  • Pasławska Elena
  • Furtak Aleksandra
  • Szul Natalia
  • Szul Laura
  • Szul Barbara
  • Duc Aleksandra
  • Adamczyk Lena
  • Konstanty Anna
  • Kłusak Michał
  • Cichoński Wojciech
  • Gawron Wiktor
  • Gawron Adam
  • Leszczyńska Antonina
  • Leszczyński Tymoteusz
  • Golec Ania
  • Sikorska Zofia
  • Sikorska Faustyna
  • Cenin Emilia
  • Lena Wyród
  • Marciak Wiktoria
  • Maciaszek Marika
  • Sokołowska Małgorzata
  • Furtak Aleksandra

Śpiew IIst

  • Gruszka Roksana
  • Misiarz Mirela

Basy IIst

  • Kopacz Bartłomiej
  • Goc Stanisław
  • Żabnicki Karolina
  • Kupczak Kacper
  • Dobosz Hubert
  • Duc Wojciech

Instrumenty Ludowe

  • Lach Jakub
  • Witas Katarzyna
  • Dunaj Anna