Drodzy Rodzice.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie, jesteśmy mile zaskoczeni. W przesłuchaniu wzięło udział  trzydzieści osób, a poziom był bardzo wysoki. Ograniczona liczba miejsc zdecydowała o ilości przyjętych osób - do każdej grupy przyjęliśmy osoby z najwyższą średnią z przesłuchania, oraz będące mieszkańcami miasta Szczyrk

Poniżej lista osób z informacją o przyjęciu do Fundacji Braci Golec oraz lista osób przyjętych z podziałem na poszczególne grupy.

W ognisku w w Szczyrku powstaną 4 grupy:
- skrzypce
- basy
- heligonka
- grupa śpiewacza

Osoby zdające do grupy instrumentalnej (skrzypce, basy, heligonka), które nie otrzymały wystarczającej liczby punktów, zapraszamy na zajęcia grupy śpiewaczej.

Wyniki - wszyscy

Lista osób przyjętych z podziałem na grupy

Zajęcia w ognisku w Szczyrku rozpoczną się od października 2019, o szczegółach poinformujemy rodziców drogą telefoniczną.

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia.

Zespół Fundacji Braci Golec