Są już wyniki z przesłuchań wstępnych do ogniska w gminie Rajcza

Drodzy Rodzice.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie, jesteśmy mile zaskoczeni–  w przesłuchaniu wzięła udział rekordowa ilość osób – było Was sześćdziesięciu siedmiu, a poziom był bardzo wysoki. Ze względu na ograniczoną liczbę osób do ogniska, do grup instrumentalnych przyjmujemy tylko osoby ze średnim wynikiem z przesłuchania 5 pkt i wyżej.

Gratulujemy, wszyscy jesteście wspaniali !!

Poniżej lista osób z informacją o przyjęciu do Fundacji Braci Golec oraz lista osób przyjętych z podziałem na poszczególne grupy.

W ognisku w gminie Rajcza powstaną 4 grupy:
- skrzypce
- basy
- heligonka
- grupa śpiewacza

Ograniczona liczba miejsc zdecydowała o ilości przyjętych osób - do każdej grupy przyjęliśmy osoby z najwyższą średnią z przesłuchania.

Na średnią ocenę składają się 3 kategorie:

- ogólna muzykalność
- poczucie rytmu
- intonacja

Wyniki - wszyscy

Lista osób przyjętych z podziałem na grupy

Zajęcia w ognisku w Rajczy rozpoczną się od października 2018, o szczegółach poinformujemy rodziców drogą telefoniczną.

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia w gminie Rajcza

Zespół Fundacji Braci Golec