Ruszamy ze zbiórką publiczną nr 2018/2342/OR "Gramy i śpiewamy dla Martynki"

Martynka, siostra naszego podopiecznego choruje na autyzm - potrzebujemy zebrać 7.000 zł - po to, żeby mogła pojechać na bardzo dla niej ważny turnus rehabilitacyjny. Mobilizujemy swoje prywatne zasoby, rodziców podopiecznych fundacji, znajomych i nieznajomych:)

Zbieramy do puszek w terminie od 28.05 do 31.07 przy okazji wydarzeń organizowanych przez fundacje i zaprzyjaźnione osoby/instytucje - szukamy wolontariuszy/wolontariuszek chcących się zaangażować w akcję w swoim środowisku - wierzymy, że każdego stać żeby pomagać innym - wystarczy 10 zł. Pamiętajmy razem mamy wielką MOC.

Już 10 czerwca o godzinie 10:00 w kościele parafialnym w Milówce odbędzie się koncert charytatywny, na którym będzie można wesprzeć naszą zbiórkę.