Rozpoczynamy zbiórkę publiczną "GRAMY I ŚPIEWAMY DLA MARTYNKI" numer "2017/2350/OR".

Martynka, siostra naszego podopiecznego cierpi na autyzm - potrzebujemy zebrać 6.000 zł - po to, żeby mogła pojechać na bardzo dla niej ważny turnus rehabilitacyjny. Mobilizujemy swoje prywatne zasoby, rodziców podopiecznych fundacji, znajomych i nieznajomych:)

Zbieramy do puszek w terminie od 27.05 do 02.07 przy okazji wydarzeń organizowanych przez fundacje i zaprzyjaźnione osoby/instytucje - szukamy wolontariuszy/wolontariuszek chcących się zaangażować w akcję w swoim środowisku - wierzymy, że każdego stać żeby pomagać innym - wystarczy 10 zł. Pamiętajmy razem mamy wielką MOC.

Najbliższe zbiórki odbędą się:

- 27 maja w Korbielowie podczas Koncertu Fundacji Braci Golec na Redyku o godzinie 13:00

- 28 maja w Milówce podczas Koncertu Fundacji Braci Golec w kościele parafialnym o godzinie 11:30

Wkrótce ogłosimy kolejne terminy gdzie będzie można pomóc Martynce.

Pozdrawiamy