8 maja rusza rekrutacja na V Letnie Warsztaty Artystyczne

Kolejna edycja Letnich Warsztatów Artystycznych odbędzie się pod hasłem "Jak czerpać ze źródeł". To wakacyjna propozycja dla uczących się tradycyjnego śpiewu i gry w prowadzonych przez fundację ogniskach. Wykorzystując multimedia i żywy przekaz chcemy pokazać jak korzystać z dostępnych źródeł i zainspirować ich do samodzielnych poszukiwań. Tygodniowy proces jest przestrzenią dla integracji,
rozwoju, poprzez wspólną kulturę i pasję muzykowania.

kiedy:  27 czerwiec - 30 czerwiec (warsztaty), 2 lipca (Dni Otwarte Fundacji Braci Golec w Dolinie Zimnika (gmina Lipowa)
gdzie: Zakład Aktywności Zawodowej Laliki w Lalikach (gmina Milówka)

kryteria rekrutacji na warsztaty:

- ze względu na wcześniej zaplanowany program - na warsztaty zapraszamy podopiecznych ze wszystkich ognisk (z wyjątkiem Lipowej) uczących się grać i śpiewać minimum 1 rok - czyli wszystkich, którzy rozpoczęli naukę w fundacji w roku szkolnym 2016/2017 (w miesiącach wrzesień, październik).

- rekrutacja odbędzie się na zajęciach w terminie na 8 maja do 22 maja.

- ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

- jedynym potwierdzeniem udziału w warsztatach jest opłata rejestracyjna w wysokości 40 zł.

- opłatę rejestracyjna prosimy uiścić gotówką u instruktorki/instruktora prowadzącego zajęcia.

- lista osób przyjętych na warsztaty zostanie opublikowana na stronie fundacji w dziale Wirtualna Edukacja w dniu 25 maja 2017.

w trakcie warsztatów zapewniamy:

- transport i opiekę podczas dojazdu.
- ubezpieczenie.
- wyżywienie (obiad, woda).
- 20 h warsztatów z instruktorami fundacji i zaproszonymi gośćmi.

Do zobaczenia  w Lalikach
zespół Fundacji Braci Golec